Gaziantep Klima Montaj

Gaziantep Klima, Klima Gaziantep, Gaziantep Klimacı, Gaziantep Klimacılar, Gaziantep Klima Montaj, Gaziantep Klima Montajı, Gaziantep Klima Servis, Gaziantep Klima Servisi, Gaziantep Klima Bakımı, Gaziantep Klima Onarımı, Gaziantep Klima Bakımı, Gaziantep Klima Teknik Servisi, Gaziantep Klima Tamiri, Gaziantep Klima Tamir, Gaziantep Klima Yetkili Servisleri, Gaziantep Klima Bayileri, Gaziantep Klima Montaj Servisi,

Gaziantep Klima Montajı

Ülkemizde son zamanlarda klima kullanımı oldukça artmış durumda. Doğru klimayı seçmek kadar montajının da doğru yapılması çok önemlidir. Gaziantep klima montajı firmamız uzman ekipleriyle her işin doğru yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Yaz aylarında sıcaklık değerlerinin ve nemin çok yükseldiği Gaziantep’de klima kullanımı oldukça yaygındır. Diğer illere göre klima kullanım oranının çok yüksek olduğu Gaziantep’de firmamız yıllardır olduğu gibi Gaziantep klima montajı alanında da kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Klima Montajı Nasıl Yapılır?

Kullanılacak ortama göre en uygun klimanın seçilmesi ne kadar önemli ise montajının doğru yapılması da o kadar önemlidir. Gaziantep klima montajı olarak takılacak ortama göre en uygun yeri seçerek yüksek verim alabilmeniz hedeflenmektedir. Alanında uzman Gaziantep klima montajı ekipleri tarafından tespit edilen en uygun yere montaj yapılır. Gaziantep klima bakımı yaparken bu hususlar hakkında detaylı bilgi vermekteyiz, klimanızın montajı yapılırken en önemli konu yetkili teknik servis tarafından yapılmış olmasıdır. Yetkili servis yapmadığı zaman klimanız garanti kapsamından çıkacağından ilerleyen dönemlerde sorun yaşayabilirsiniz. Bu konuda Gaziantep klima montaj servisi olarak size gerekli desteği her zaman vermekteyiz.

Gaziantep klima montajı firması olarak klima montajında takılacak olan boruların izolasyonunun düzgün yapılması da önemle siz değerli müşterilerimizin bilgisine sunuyoruz. Eğer açıkta yer kalmayacak şekilde izolasyon yapılmazsa borular terleme yapacağından klima aksamının içine sıvı sızdırmasına sebep olur. Bu da elektronik aksama arıza yaptıracağından size neredeyse yeni klima alma ücretine yakın masraf çıkartmasına sebep olacaktır. Bu nedenle Gaziantep klima montajı firması olarak yaptıracağınız montajlarda sorun yaşamamış olacaksınız.

Hem sıcak yaz günlerinde serinlemek hem de uygun bakım maliyetleri ve uygun fiyatlarıyla klima kullanmak mümkün. Özellikle klimanın lüks değil ihtiyaç olduğu Gaziantep’de firmamız Gaziantep klima montajı ilerleyen günlerde bütçenizi zorlayacak arızaların yaşanmaması için tecrübeli ekibiyle klima montajı gerçekleştirmektedir.

Gaziantep Klima Servisi, Gaziantep Klima Bakımı, Gaziantep Klima Montajı, Gaziantep Klima Tamiri, Gaziantep Klima, Gaziantep Klima Montaj Servisi, Gaziantep Klima Yetkili Servisi, Gaziantep Klimacı, Gaziantep Klimacılar, Gaziantep Arçelik Klima Servisi, Gaziantep Vestel Klima Servisi, Gaziantep Beko Klima Servisi, Gaziantep LG Klima Servisi, Gaziantep Panasonic Klima Servisi, Gaziantep Airfel Klima Servisi, Gaziantep York Klima Servisi, Gaziantep Fujitherma Klima Servisi, Gaziantep Toshiba Klima Servisi, Gaziantep Carrier Klima Servisi, Gaziantep Midea Klima Servisi, Gaziantep Fujitsu Klima Servisi, Gaziantep Baymak Klima Servisi, Gaziantep Demirdöküm Klima Servisi, Gaziantep Regal Klima Servisi, Gaziantep Altus Klima Servisi, Gaziantep Mitsubishi Heavy Klima Servisi, Gaziantep SEG Klima Servisi, Gaziantep Uğur Klima Servisi, Gaziantep Bosch Klima Servisi, Gaziantep Hotpoint Ariston Klima Servisi, Gaziantep Sigma Klima Servisi, Gaziantep Vaillant Klima Servisi, Gaziantep Daikin Klima Servisi, Gaziantep General Klima Servisi, Gaziantep Gree Klima Servisi, Gaziantep Mitsubishi Klima Servisi, Gaziantep Siemens Klima Servisi, Gaziantep Finlux Klima Servisi, Gaziantep Indesit Klima Servisi, Gaziantep Sunny Klima Servisi, Gaziantep Tronic Klima Servisi, Gaziantep Trotec Klima Servisi, Gaziantep Samsung Klima Servisi, Gaziantep Alarko Carrier Klima Servisi, Gaziantep Profilo Klima Servisi, Gaziantep Hitachi Klima Servisi, Gaziantep Electrolux Klima Servisi, Gaziantep Ferroli Klima Servisi, Gaziantep Alaska Klima Servisi, Gaziantep Northair Klima Servisi, Gaziantep Cartel Klima Servisi, Gaziantep Rubenis Klima Servisi, Gaziantep Seikon Klima Servisi, Gaziantep Sanyo Klima Servisi,

Sık Görülen Klima Arızaları Nedir ?

Klimalarımızın muntazam çalışmasını, dış hava koşulları tesirler mi?

Klimalarımızın ısıtma ve soğutma performansını dış hava sıcaklığı muhakkak etkilemektedir.
Dış hava sıcaklığı çoğaldıkça soğutma kapasitesi düşer.
Dış hava sıcaklığı eksildikçe ısıtma kapasitesi düşer.

Klimam Çalışmıyor Ne Yapmam Gerekir?

Klimanızın elektrik fişini ve sigortalarını kontrol edelim.
Kış konumunda iken klimamız, klima model ve markasına göre 3 ila 7 dakika sonra devreye girer bu bir arıza değildir.

Yaz konumunda klimamız üflüyor ama soğutmuyor ?

Klimanızın Kumandası üzerinde bulunan mode tuşundan cool (soğuk) konumunda olup olmadığına öncelikle bakalım. Başka bir konumda ise cool moduna alalım ve dereceyi düşürelim.
Klimamızın filtrelerimizi kontrol edelim, kirli ise yıkayıp takalım.
Kışın nasıl ki odamız soğumasın diye kapımızı, penceremizi sıkıca kapatıyor isek yazında aynı şekilde kapılarımızı pencerelerimizi kapatalım, güneş gören pencerelerimizi perdeyle kapatalım.

Klimayı Kumandadan Açamıyorum

Öncelikle klimanızın pillerini kontrol edelim.

Kumandalar pilleri azaldığı zaman, kumanda etmezler, göstergesi çalışması kumandanın çalışabileceği anlamına gelmemektedir. Pilleri değiştirmemiz gekir, buna rağmen kumanda çalışmaz ise, klimamızın ön panelinde bulunan düğmeden manuel olarak çalıştırabiliriz.

Klimam Su Akıtıyor

Klimanız yeni takıldı ve su akıtıyor ise muhtemel bir klima montaj hatasındandır. (İç ünite)
Drenaj hortumu tıkalı olabilir. Mümkünse kontrol edelim.
(Dış ünite) Klima dış üniteleri kış konumunda su akıtır bu bir klima arıza değildir.

Klimadan Farklı Sesler Geliyor

Klima kapatıldıktan sonra içinden su akıtması gibi tabir edilen lıkırtı, tıslama veya başka bir ses geliyorsa bu 1 dakika sonra kesilir bu bir arıza değildir, klima içerisinde dolaşan gazdan kaynaklanmaktadır.
İç ünite bakımsızlıktan dolayı içindeki fan balans yapar ve titreşime neden olur.
İç ünite düzgün monte edilmemekle birlikte bu konuda hemen servis hizmeti almalısınız.
Isıtma konumunda iken çat, pat diye çıkan sesler, iç ünite plastiğinin genleşmesinden kaynaklıdır, klima arıza değildir.

Klimam Kış Aylarından Neden Isıtmıyor?

Kışın yukarıda da belirtiğimiz gibi cihazımızı kış konumunda (heat) çalıştırdığımız zaman 3 ila 7 dakika sonra cihazımız üflemeye başlar, bu bir arıza değildir.
Kış konumunda, klimamız hava şartlarına bağlı olarak ısıtma işlemini ara sıra durmaktadır, durma esnasında klimanız defroz işlemi yani, dış ünitedeki buzlanmayı çözer, 4 ila 7 dakika sürer, bu bir klima arıza değildir. Yaz kış fark etmez Gaziantep klima montaj firması daime tüm sorunlarınız da sizlerle.